سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دو کار با هم چه ناهمگون است و ناسازوار ، کارى که لذتش رود و گناهش ماند ، و کارى که رنجش برود و پاداشش ماند . [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 88 خرداد 21 , ساعت 12:4 صبح

خدای من، این بار می خواهم با تو بگویم.

غمی بزرگ بر دلم نشسته و قلبم از هجر روی مولای مهربانم مالامال از غصه و رنج است.

 امروز نظاره گر تجمع حامیان حق بودم، آری حامیان حق.

اما غصه ام این نیست که بسی شادمانی در آن نهفته است.

امروز که تجمع خیل جمعیت را دیدم ناگهان بغضی بر گلویم چنگ زد، دلم می خواست فریاد برآرم، اما چه می کردم که فریادم در فضای خالی از هر نوع مهربانی و گذشت به سکوتی جانکاه انجامید. مسلمان شیعه ی ایرانی به مسلمان شیعه ایرانی دیگر چه ناسزاها که نگفتند.

دلم می خواست آنجا به همه آنها می گفتم، مردم ایران : مگر نه اینکه ایرانی همان بود که در سمت تخریبچی هشت سال جان خود را فدای این مرز و بوم و هموطنان خود کرد. مگر نه اینکه این ایرانی همان بود که خود را مونس سیم های خاردار کرد تا خاری به جسم برادر ایرانی اش نرسد.

اما خدای من چه بگویم، که امروز نظاره گر فرو کردن خار به قلب شیعه ایرانی بودم. چه گونه این درد را تحمل کنم که ایرانی وطن پرست و هم وطن دوست به برادر دینی خود... .

آفرین بر دشمنان اسلام، که جهت تفرقه و جدایی بین قلبهای محکم و پر ز الفت شیعیان و ایرانیان هنرمندانه عمل کردند و من و تو از این درد هیچ نفهمیدیم.

آری نفهمیدیم که دشمن خوب می دانست برای زمین زدن من و تو، باید من و تو را از هم جدا کند.

اللهم عجل لولیک الفرج... .


یکشنبه 88 خرداد 17 , ساعت 9:33 عصر

خدمتگزاری دولت در کلام رهبر:

خوشبختانه یک دولت مردمی و پایبند به ارزشهای دینی هم سر کار است.(21/8/85)

اجزای دولت و خود رئیس جمهور، کمر بسته ی خدمت به مردم مشغول کار هستند.(21/8/85)

امروز در عرصه ی بین المللی دیگر این طور نیست که مسئولان کشور ما مجبور باشند دنبال حرف سیاستمداران و سیاست بازان بین المللی بدوند؛ نه،ابتکار عمل در دست مسئولان ماست.

اعتماد به نفس و ایمان و اتکاء به خدا در مسئولان کشور، یک چنین اثری دارد و امروز بحمدالله این طور است.(21/8/85)

ساده زیستی، یکی از شعارهای خوب آقای احمدی نژاد مسأله ی ساده زیستی است. این شعار، شعار بسیار مهمی است؛ این را نباید دست کم گرفت.6/4/84

دولت به عنوان یک دولت «اصول گرا» شناخته شده و رفتار و تلاشی هم که تا امروز نشان داده و آنچه در عمل و قولش منعکس شده، همین اصولگرایی را نشان میده

بحمدالله عناصر دولت به هیچ گروه و دسته و باند و جریانی وابسته نیستند؛ این خیلی نکته ی مهمی است.6/6/85

پایبندی به اصول و ارزشهاست که خیلی شاخص مهمی است:دولت، هم در قول و شعار_ که مهم است _ و هم در عمل، نشان می دهد که به اصول انقلاب و ارزشهای انقلاب پایبند است... این برای انقلاب ما یک پدیده ی معجز آسا و بی نظیر است که ما امروز همان شعارهایی را می دهیم و همان اصول و مبانی ای را برای خودمان برنامه ی عمل قرار داده ایم که در اول انقلاب همانها اعلام شده بود؛ یعنی در برنامه ریزی های ما و درخواست ما، هیچ تخطی ای از این اصول صورت نگرفته است. این خیلی مهم است. روشها تغییر پیدا می کنند، لکن مبانی و اصول باقی می مانند. این اصول اساسی باقی مانده. همه ی دشمنی و خصومتی هم کا به انقلاب ما انجام می گیرد، برای بقاء این اصول است.4/6/86
چهارشنبه 88 خرداد 13 , ساعت 9:13 صبح
برادر شهید همت در گفتگو با فارس:
اعضای خانواده شهید همت پشتیبان احمدی‌نژاد هستند

خبرگزاری فارس: برادر شهید همت گفت: برای تداوم بخشیدن به راه شهدا و حفظ ارزش‌های دینی برخود تکلیف دیدیم که احمدی‌نژاد را کاندیدای خود قرار دهیم و در این راه مادر شهید، برادران و خواهران شهید و در یک کلام کل اعضای خانواده شهید همت پشتیبان دکتر احمدی‌نژاد هستند.


ولی‌الله همت برادر شهید محمد ابراهیم همت در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان گوشه‌هایی از زندگانی این شهید بزرگوار و یادآوری فعالیت‌های انقلابی وی پیش از پیروزی انقلاب، اظهار داشت: شهید همت قبل از پیروزی انقلابی اسلامی نیز یک فرد فرهنگی و معتقد به اسلام بود و با حوزه علمیه ارتباط داشت و همین فعالیت‌های انقلابی سبب شد که پیش از پیروزی انقلاب در شهربانی، 40 پرونده برایش جمع آوری شود و حکم اعدام توسط سرلشگر ناجی فرمانده وقت استان اصفهان برای وی صادر شده و چندین بار هم مورد سوءقصد قرار گیرد که وی از این سوء قصدها جان سالم به در برد.
وی با اشاره به فعالیت‌های شهید همت پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز خاطرنشان کرد: شعار همت این بود که انقلاب از باب مسائل امنیتی باید حفظ شود و در همین راستا در اسفند ماه 57، 20 روز پس از پیروزی انقلاب با تشکیل دفاع شهری شهرستان، جمعیتی از جوانان شهر را جذب و از انقلاب پاسداری کرد و اوایل شهریور ماه 1358 نیز در مقابل حرکتی که توسط دشمنان نظام به عنوان خلق عرب انجام شده بود، ایشان حضور نظامی پیدا کردند.
برادر شهید همت در ادامه به بیان دیدگاه خانواده شهید همت در مورد دفاع از ارزش‌های انقلاب پرداخته و با اشاره به دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به معنای واقعی مردمی بود و این مردم بودند که با انقلاب خود حکومت چندین ساله شاهنشاهی را سرنگون کردند، مردم در این انقلاب بر اساس دیدگاه رهبری که نشات گرفته از آموزه‌های دینی بود، حرکت کردند و انقلاب خود را به پیروزی رساندند و بعد از آن نیز در جهت حفظ انقلاب کوشش کردند که یکی از شاخصه‌های مهم حفظ انقلاب، انتخابات‌های مختلفی بوده که در 30 سال گذشته بر اساس یک انتخاب آزاد و واقعی بر پایه دین در ایران اسلامی انجام شده و مردم نیز در آن حضور فعالی داشته و سرنوشت آینده خود را رقم زده‌اند.
ولی‌الله همت با بیان اینکه ما احمدی‌نژاد را به دلیل عملکرد وی در 4 سال گذشته لایق ادامه حضور در مسند ریاست جمهوری می‌دانیم، تصریح کرد: احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری مردمی و پایبند به ارزش‌های دینی و آرمان‌های اصیل انقلاب است و پایبندی وی به عدالت سبب شده عدالت‌محوری و پایبندی به خدمت به مردم و نظام اسلامی در راس برنامه‌های دولت نهم قرار گیرد.
وی با شاره به پرکاری احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: این مساله در چهار سال گذشته به عینه مشاهده شده و این پرکاری در هیچ کدام از دولت‌های پیشین مشاهده نشده بود و خصیصه دیگر دولت نهم نیز این است که در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی دچار انفعال نشده و با قاطعیت کامل به آموزه‌های امام راحل عمل کرده است.
برادر شهید همت در ادامه اظهار داشت: برتری دیگر این دولت، سفرهای استانی احمدی‌نژاد بود که موجب شد از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شده و در رفع این مشکلات در حد توان خود تلاش کند.
ولی‌الله همت خصیصه دیگر احمدی‌نژاد را حفظ عزت و استقلال ملی ایران و ایرانی دانست و در پایان اظهار داشت: بنا به این دلایل و برای تداوم بخشیدن به راه شهدا و حفظ ارزش‌های دینی برخود تکلیف دیدیم که ایشان را کاندیدا خود قرار دهیم و در این راه مادر شهید، برادران و خواهران شهید و در یک کلام کل اعضای خانواده شهید همت پشتیبان دکتر احمدی‌نژاد هستند.

منبع: وبلاگ http://haami.parsiblog.com/1016924.htm
لیست کل یادداشت های این وبلاگ