سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خداوند ـ عزّوجلّ ـ به داوود علیه السلام وحی کرد :«ای داوود ! به من شادمان باش و از یادم لذّت ببر و با مناجات من متنعّم شو که به زودی، خانه را از فاسقانْ خواهم پرداخت ولعنت خود را بر ظالمان قرار خواهم داد» . [امام صادق علیه السلام]
 
چهارشنبه 88 خرداد 13 , ساعت 9:13 صبح
برادر شهید همت در گفتگو با فارس:
اعضای خانواده شهید همت پشتیبان احمدی‌نژاد هستند

خبرگزاری فارس: برادر شهید همت گفت: برای تداوم بخشیدن به راه شهدا و حفظ ارزش‌های دینی برخود تکلیف دیدیم که احمدی‌نژاد را کاندیدای خود قرار دهیم و در این راه مادر شهید، برادران و خواهران شهید و در یک کلام کل اعضای خانواده شهید همت پشتیبان دکتر احمدی‌نژاد هستند.


ولی‌الله همت برادر شهید محمد ابراهیم همت در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان گوشه‌هایی از زندگانی این شهید بزرگوار و یادآوری فعالیت‌های انقلابی وی پیش از پیروزی انقلاب، اظهار داشت: شهید همت قبل از پیروزی انقلابی اسلامی نیز یک فرد فرهنگی و معتقد به اسلام بود و با حوزه علمیه ارتباط داشت و همین فعالیت‌های انقلابی سبب شد که پیش از پیروزی انقلاب در شهربانی، 40 پرونده برایش جمع آوری شود و حکم اعدام توسط سرلشگر ناجی فرمانده وقت استان اصفهان برای وی صادر شده و چندین بار هم مورد سوءقصد قرار گیرد که وی از این سوء قصدها جان سالم به در برد.
وی با اشاره به فعالیت‌های شهید همت پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز خاطرنشان کرد: شعار همت این بود که انقلاب از باب مسائل امنیتی باید حفظ شود و در همین راستا در اسفند ماه 57، 20 روز پس از پیروزی انقلاب با تشکیل دفاع شهری شهرستان، جمعیتی از جوانان شهر را جذب و از انقلاب پاسداری کرد و اوایل شهریور ماه 1358 نیز در مقابل حرکتی که توسط دشمنان نظام به عنوان خلق عرب انجام شده بود، ایشان حضور نظامی پیدا کردند.
برادر شهید همت در ادامه به بیان دیدگاه خانواده شهید همت در مورد دفاع از ارزش‌های انقلاب پرداخته و با اشاره به دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به معنای واقعی مردمی بود و این مردم بودند که با انقلاب خود حکومت چندین ساله شاهنشاهی را سرنگون کردند، مردم در این انقلاب بر اساس دیدگاه رهبری که نشات گرفته از آموزه‌های دینی بود، حرکت کردند و انقلاب خود را به پیروزی رساندند و بعد از آن نیز در جهت حفظ انقلاب کوشش کردند که یکی از شاخصه‌های مهم حفظ انقلاب، انتخابات‌های مختلفی بوده که در 30 سال گذشته بر اساس یک انتخاب آزاد و واقعی بر پایه دین در ایران اسلامی انجام شده و مردم نیز در آن حضور فعالی داشته و سرنوشت آینده خود را رقم زده‌اند.
ولی‌الله همت با بیان اینکه ما احمدی‌نژاد را به دلیل عملکرد وی در 4 سال گذشته لایق ادامه حضور در مسند ریاست جمهوری می‌دانیم، تصریح کرد: احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری مردمی و پایبند به ارزش‌های دینی و آرمان‌های اصیل انقلاب است و پایبندی وی به عدالت سبب شده عدالت‌محوری و پایبندی به خدمت به مردم و نظام اسلامی در راس برنامه‌های دولت نهم قرار گیرد.
وی با شاره به پرکاری احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: این مساله در چهار سال گذشته به عینه مشاهده شده و این پرکاری در هیچ کدام از دولت‌های پیشین مشاهده نشده بود و خصیصه دیگر دولت نهم نیز این است که در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی دچار انفعال نشده و با قاطعیت کامل به آموزه‌های امام راحل عمل کرده است.
برادر شهید همت در ادامه اظهار داشت: برتری دیگر این دولت، سفرهای استانی احمدی‌نژاد بود که موجب شد از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شده و در رفع این مشکلات در حد توان خود تلاش کند.
ولی‌الله همت خصیصه دیگر احمدی‌نژاد را حفظ عزت و استقلال ملی ایران و ایرانی دانست و در پایان اظهار داشت: بنا به این دلایل و برای تداوم بخشیدن به راه شهدا و حفظ ارزش‌های دینی برخود تکلیف دیدیم که ایشان را کاندیدا خود قرار دهیم و در این راه مادر شهید، برادران و خواهران شهید و در یک کلام کل اعضای خانواده شهید همت پشتیبان دکتر احمدی‌نژاد هستند.

منبع: وبلاگ http://haami.parsiblog.com/1016924.htm
لیست کل یادداشت های این وبلاگ