سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و از معنى لا حول و لا قوة إلاّ باللّه از او پرسیدند ، فرمود : ] با وجود خدا ما را بر چیزى اختیار نماند و چیزى نداریم جز آنچه او ما را مالک آن گرداند . پس چون ما را مالک چیزى کرد که خود بدان سزاوارتر است تکلیفى بر عهده‏مان گذاشته و چون آن را از ما گرفت تکلیف خود را از ما برداشته . [نهج البلاغه]
 
جمعه 94 خرداد 29 , ساعت 4:26 عصر

به نام آفریدگار مهر

سلام آقای خوبم

آقااجازه!

در سوره اسراء انتهای یکی از ایات قرآن کریم در وصف قرآن آمده است «ولا یزید الظالمین إلاخسارا» این آیه آدم را بعضی ها می اندازد که از هر فرصتی استفاده می کنند که تراوشات ذهنی خود را به بدترین نحو بلغور کنند!

خیلی ها از آمدن شهدا در این چند روز اخیر روحشان تازه شد اما بعضی ها انگار کینه ای بر روی کینه هایشان اضافه شده باشد عقده هایشان تازه شد! و شروع کردن به بروز دادن آنچه در درون شان بود که از کوزه همان برون تراود که در اوست. 

یکی از شایعاتی که در این مدت سعی کردند با آن ذهن و روح آدم ها را مشوش کنند را با پاسخی که یکی از بزرگواران داده اند و البته برای بنده نامعلوم است را خدمت تان عرض میکنیم.

 داستان ما و اونا و خون و شهدا: 

 

میدونید یه وقتایی واقعا باید دلت برای بعضی ها بسوزه. مثل همین غواص های شهید که پیدا شدن !! باید چقدر به زندگیت ظلم بشه که توی 16 سالگی وقتی هنوز بچه ای جنگی راه بیفته که قرار نیست تموم بشه ، بگن واجبه !! نیرو نداریم بیاید جبهه !! مردونگی میکنی و میری. ولی حالا که رفتی جبهه دقیقا میخوره به عملیات کربلای 4 که کاملا لو رو رفته و همه فرمانده های دلاور و شجاع خبر دارن که لو رفته !! ولی تو که یه بچه ای ، قطعا بهت نمیگن ، نه به تو ، نه به اون 12 هزار نفر دیگه ای که اونروز شهید شدن !! فقط هی داد زدن بگو یا حسین ، برو جلو ،،.... 

خلاصه از هزاران تیر و ترکش جون بدر میبری ولی اسیر میشی !! ولی خب دستاتو میبندن و زنده به گورت میکنن ..!! جون دادن با سخت ترین حالت ممکن !! ای بابا زندگی همینه همه میمیریم !! ولی خب سخت تر ماجرا خانواده ات هستن که 30 سال صبر کردن . حالا یهو میزنه جنازه ات که نه یکمی از استخون شکسته هات پیدا میشه !! ولی خبر نداری ، الان برخی از فرماندهان دیروز تو شدن همه کاره مملکت و با دشمن دیروز تو شدن دوست و برادر ، اون 4 تا استخون رو که میارن میگن کار بعثی هاست که الان شدن داعشی ، دیگه مثل سابق نمیگن کار عراقی هاست که بد نشه... مهم نیست ، سیاسته هر روز یه وری میچرخه ... اما خب دلم برات میسوزه. اون چهارتا استخونت رو مرتب میکنن و اون سیمی که دستت رو باهاش بسته بودن عوض میکنن ، چون توی 30 سال اون سیم دیگه پوسیده و یه سیم نو میخواد که توی عکس خوب دیده بشه !! میزارنت توی یه ویترین خوشگل شیشه ای و بدون اینکه اصلا براشون مهم باشه خانواده ات با دیدن این صحنه چه حالی میشن هی تند و تند و تند ازت عکس میگیرن و بعد زیر عکسات پیام های سیاسی مینویسن و ربطش میدن به مذاکرات اتمی و تحریم و آمریکا و ژنو ....... خلاصه تو که خوشی نکردی توی این دنیا ، ولی الحق که این چهارتا استخونت چه حالی داد به جماعت ..... اونم چه وقتی!!! درست و بموقع !! بعدشم که توی تشییع جنازه ات حسابی کارنوال سیاسی راه انداختن و حریفشون رو کوبیدن میذارنت توی خاک ، جایی که 30 سال بودی... بعد هر از گاهی دوباره ازت عکسی منتشر میکنن و میگن شهدا شرمنده ایم ،، دارن با خون شما بازی میکنن !! البته منظورشون اون معاون رئیس جمهوری که 20 هزار میلیارد دزدیده نیست ها.... این خون شماها فقط و فقط و فقط به ساپورت و شال دخترا حساسیت داره ، اونان که از خون شما سوء استفاده کردن، این دختر ژیگولان که خون شمارو لگد مال کردن نه اونایی که 30 ساله از زنده و مرده و استخونت نردبون ساختن... "

 

پاسخ شایعه

 

 

1. دلسوزی نویسنده شبهه برای شهدا ، بدلیل منافع خود اوست ! این شهدا از سوی همفکران وی تا سالها پس از شهادتشان ، جنگ طلب ، خشونت طلب و ... معرفی می شدند و حتی با خاکسپاری آنها در دانشگاه ها نیز مخالفت می کردند . 

http://www.farhangnews.ir/content/91082

 

2. نگارنده فراموش کرده ایران آغازگر جنگ نبوده و این ظلم به مردم و جوانان ایران از سوی صدام و حامیان جهانی او بود و اکنون هم در نبرد دیگری با ما هستند ! 

 

3. عملیاتها برای خسارت به دشمن اجرا می شدند ، نه نابودی نیرو و تجهیزات خودی ! با قطعی شدن لو رفتن کربلای 4 ، عملیات در همان ساعات آغازین متوقف شد. 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940302000845

 

4. براساس اسناد معتبر ، کربلای 4 در اثر اطلاعاتی که آمریکا و منافقین به رژیم بعث عراق دادند لو رفته بود. 

"همان منبع" 

 

5. از آغاز جنگ ، امام (ره) و مردم فهیم ایران حساب ملت عراق را از شخص صدام و حزب بعث جدا می دانستند . 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920422000924

* بسیاری از عراقیها در قالب تیپ بدر و تحت فرمان ایران ، در نبرد با بعثیها به شهادت رسیدند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930418000294

 

6. هسته های اصلی داعش از سران و اعضای حزب بعث تشکیل شده است . 

http://www.tabnak.ir/fa/news/498674

 

7. پیام واضح شهدا ، مقاومت در برابر متجاوز است و نه تنها مردم بلکه شخص رئیس جمهور نیز بر ادامه راه شهدا و ارتباط داشتن استقامت با عزت کشور تاکید کردند. 

http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=12&Id=264579

 

8. دنیا محل سختیهاست و شهدا در نزد پرودگارشان زنده اند و روزی می خورند . حقیقتا بهترین بهره ها را آنها از دنیا برده اند. 

آیات 4 سوره بلد و 169 سوره آل عمران 

 

9. شهدا و همه انسانهای آزاده از هر نوع بدی بیزارند و هر کس خلاف راه و توصیه های شهدا عمل کند ، خون آنان را لگدمال کرده ، چه با بدحجابی ، چه با اختلاس و چه با زیر پا گذاشتن امر رهبرش و ... 

http://www.shayeaat.ir/post/12

 

 

حق جو و حق طلب باشیم

لینک مطلب جهت انتشار: http://shayeaat.ir/post/293لیست کل یادداشت های این وبلاگ