شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

آموزش پیرایش مردانه اورجینال

علوي-12

علوي-12
سلام. از لطف همه دوستان متشکرم.

علوي-12

+ سلام دوستان. چرا وبلاگم باز نميشه؟!
اسپايکا
ابزارهايي که گذاشتين تو قالب وبتون رو پاک کنين.. اونا باعث خرابي قالبتون شدن
ღೋاحرار
لابد خسته است وبتون خخخخ
همه 5 نظر
اسپايکا
{a h=7StoneDummy7}??احرار{/a} :D
اسپايکا
{a h=alaviyan}علوي 12{/a} خواهش ميکنيم : )

علوي-12

+ يعني دم اونايي گرم که پاي اسم ائمه که مياد وسط ميگن اسم غيرايراني انتخاب نميکنيم ولي باافتخار ميرن جنس غيرايراني ميخرند! اين وسط دم اونايي گرمتر که جنس غيرايراني ميخرند اونم از شرکتهايي که ميخوان سربه تن مملکت ما نباشه! اين وسط دم اونايي خيلي گرمتر که جنس غيرايراني اونم ازدشمنامون ميخرند و باافتخار خودشون رو سينه چاک ولايت ميدونند! يعني جميعا خسته نباشيد!

علوي-12

+ امام صادق سلام الله عليه: شاهان حاکم بر مردم اند و دانشمندان، حاکم بر شاهان.

علوي-12

+ دانلود کتاب خيانت به فرمانده

علوي-12

+ بسم الله الرحمن الرحيم... سلام بروبچ بهتر از آب روان! ان شاءالله امروز و فردا دو تا امتحان سخت دارم. لطفا دعاکنيد خودم و همکلاسي هام نمره کامل رو بگيريم.
علوي-12
ببخشيد! جهت دوقبضه شدن ميگم! بي زحمت اگر ميشه بين دوصلوات دعا کنيد:)
2-دست خط
موفق باشيد
همه 6 نظر
علوي-12
دوست عزيز*2-هفت آسمان* اگر قول ميديد که مستجاب ميشه پولم ميدمB-) !
علوي-12
ان شاءالله مستجاب که شد و معدل 20 گرفتم به روي دو ديده=) !

علوي-12

علوي-12
دنبال تک بيت هاي ناب در مورد وجود مبارک اميرالمومنين سلام الله عليه بودم به اين وبلاگ برخوردم. بريد و حظ وافر ببريد..

علوي-12

+ عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم گفت: افرادي که سند 2030 را امضا کرده‌اند درواقع به‌نوعي به خودشان ظلم کرده‌اند. آيت‌الله حسن ممدوحي در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم در قم، با اشاره به مباحث مطرح‌شده درباره سند آموزشي 2030 اظهار داشت: در سند 2030 قانون را به شکلي ساخته‌اند که بتوانند دانش آموزان و بچه‌ها را بافرهنگ غربي بسازند. #کمپين_نه_به_سند_2030 https://t.me/joinchat/AAAAAAoPg_ZUjZJ3O1UtzQ
علوي-12
وي با اشاره به اينکه اگر سند 2030 اجرائي شود بعد از هشت تا نه سال ساختار دانش آموزان يک نوع ساختار غربي و کفر مي‌شود، افزود: با اجرائي شدن سند 2030 نه از جمهوري، نه از اسلامي بودن، نه از سپاه پاسداران و نه در آخر از مقام معظم رهبري خبري خواهد بود.
علوي-12
عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم عنوان کرد: افرادي که سند 2030 را امضا کرده‌اند درواقع به‌نوعي به خودشان ظلم کرده‌اند، بنابراين مردم بايد با تمام وجود عليه اين سند موضع بگيرند.وي خاطرنشان کرد: افرادي که سند 2030 را امضا کردن يا از مفاد آن بي‌خبر بوده‌اند با به‌نوعي معاند هستند.

علوي-12

+ فراخوان ستادهاي مردمي حجت‌الاسلام رئيسي براي ارسال فيلم و عکس هاي مردمي از تخلفات انتخاباتي ??ستادهاي مردمي سيد ابراهيم رئيسي اعلام کرد با وجود ارائه هزاران گزارش مردمي و صدها فيلم و عکس و سند موجود مبني بر تخلفات، مسئولان وزارت کشور اين تخلفات را رد کرده‌اند. ??اين تخلفات غالبا شامل کمبود تعرفه و مديريت هدفمند توزيع تعرفه در شعبي است که تخمين بالا بودن راي سيد ابراهيم رئيسي وجود داشته است.
علوي-12
?? مسئولان وزارت کشور وجود اين تخلف بزرگ را رد کرده و بارها مدعي شده اند که در کل کشور حتي يک مورد وجود نداشته که عمليات اخذ راي به دليل نبود تعرفه متوقف شده باشد.
علوي-12
به همين منظور وبراي تکميل مستندات جهت ارائه به نهادهاي قانوني،ازراي دهندگاني که خودشاهدتخلف «نرساندن تعرفه به راي دهندگان» وياهرتخلف ديگربوده وهنوزفيلم،عکس ومستندات خود راارائه نکرده انددعوت مي شود،باضبط ويدئوي جديد ازخود و قيد استان و شهرستان و شماره يا محل شعبه و ساعت وقوع تخلف، موضوع را براي ثبت اعلام نموده و به شماره 09907619041 ارسال کنند.
علوي-12
<ستادهاي مردمي سيد ابراهيم رئيس https://telegram.me/raisi_setad
علوي-12
سلام! بي خيال بشيم! گذشت! پس تمام ضررهايي که به مملکت در چهارسال گذشته رسيده و در چهارسال آينده خواهد رسيد رو چه کنيم؟!!!

علوي-12

علوي-12
دوستان اگر صلاح دونستيد متن رو درفضاي مجازي منتشر کنيد. شايد به ياري خداوند متعال به جايي برسد!
2-دست خط
درد هست خواجه وليکن طبيب نيست

علوي-12

+ ?? حقه کثيف سعيد حجاريان گفته :آنقدر #تخلف کنيد تا طيف مقابل به نشانه تقلب بيرون بريزن تنها دراينصورته که ميتونيم خودمونو از ماجراي #فتنه 88 تطهير کنيم "سادات @fatemiyoon110

علوي-12

+ غروب لحظه جنون دل است... و امان از لحظه اي که دل ديوانه مي شود!!!
درب کنسرو بازکن برقی
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله مهر ماه
vertical_align_top